Stigli su brucoši! Spremni smo za početak 2022/2023 sa oko 100 novih učenika u SSST timu!

19. 10. 2022.

Orijentacijski dan obično bude veoma naporan, ali mi smo sretni zbog istog – dočekujemo nova lica na fakultetima za kompjuterske nauke i informacione sisteme, dizajn i razvoj igara, medicinski fakultet, političke nauke i međunarodne odnose te ekonomiju i biznis.

Tokom ljetnih mjeseci svi su položili prijemne ispite i spremni su da zasuču rukave i uskoče u radni režim. Sa osmjehom na licu, naravno.

Iako put koji je pred nama možda nije uvijek lak, njihovi profesori, kolege i svi mi na SSST-u bit ćemo tu da pomognemo, damo savjet ili jednostavno pružimo ruku pomoći ako je potrebno. Uz neke upute za njihov prvi dnevni raspored i upoznavanje sa dekanima fakulteta i profesorima sa Univerziteta u Buckinghamu, kreću na svoju prvu godinu na SSST.

Sretna 2022/2023!