Studentske nagrade 2021

17. 12. 2021.

Nakon godinu dana pauze zbog ograničenja izazvnih virusom COVID-19, imali smo sjajne i najbolje studente u prostoriji te priliku da ih pohvalimo za njihov akademski uspjeh. Svečana dodjela studentskih nagrada održava se svake godine na SSST-u kako bi se odala priznanja studentima svih fakulteta sa prosjekom ocjena 8.5 i više. Certifitikate studentima medicine, stomatologije, farmacije, kompjuterskih nauka i informacionih sistema, političkih nauka i međunarodnih odnosa, ekonomije i biznisa, game design-a uručili su njihovi dekani. Kao i obično, predsjednik Univerziteta SSST dr. Ejup Ganić im je čestitao u uvodnoj riječi i poželio im sreću u narednim godinama.

Predivno je vidjeti koliko je naših studenata izvrsno u studiranju. Radujemo se njihovom uspjehu i sigurni smo da je pred njima velika i sjajna budućnost.