OBAVIJEST o otvorenom Konkursu za upis studenata u prvu godinu II ciklusa studija na smjer Zdravstvene ekonomike i farmakoekonomike u akademskoj 2021/2022. godini

04. 08. 2021.

Obavještavamo sve zainteresovane kandidate da je otvoren Konkurs za upis kandidata u prvu godinu drugog ciklusa studija na smjer:

Zdravstvena ekonomika i farmakoekonomika

pri Medicinskom fakultetu Univerziteta Sarajevo School of Science and Technology (SSST) u akademskoj 2021/2022. godini.

Nastavno-naučni proces se organizira kroz predavanja, seminare i praktičnu nastavu

Nakon završenog studija, stiče se kvalifikacija Master biomedicine – smjer Zdravstvena ekonomika i farmakoekonomika.

Više detalja o aplikaciji na master studij i ostalim uvjetima Konkursa možete saznati putem e-maila ili broja telefona: ilda.pozderac@ssst.edu.ba; 033/975-041.

Obrazac za prijavu možete pronaći na oficijalnoj stranici Univerziteta: https://ssst.edu.ba/page/273/graduate-level-application. Dokumente potrebne za apliciranje i upis na studij možete dostaviti putem e-maila: admissions@ssst.edu.ba.