Upis u novu 2021/2022 akademsku godinu

04. 02. 2021.

Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology od mjeseca aprila počinje sa održavanjem prijemnih ispita za upis u novu akademsku godinu. Prijemni ispiti će se održavati svake druge subote do septembra 2021. godine.

Kandidati mogu aplicirati za upis na programe:

- Kompjuterske nauke i Informacioni sistemi

- Političke nauke i Međunarodni odnosi

- Ekonomija i Biznis

- Game Design and Development

- Medicina

- Stomatologija

- Farmacija

Da bi ste pristupili polaganju prijemnog ispita, potrebno je da popunite formular za upis na željeni program koji se nalazi na ovom linku:

Svi kandidati polažu prijemni ispit iz engleskog jezika, te dodatne predmete kao što su matematika, fizika, biologija i hemija, ovisno o tome na koji program aplicirate.

Ukoliko želite studirati na engleskom jeziku, raditi u maloj grupi studenata, imati praktičnu nastavu već od prve godine, Univerzitet SSST je pravi izbor!

Više informacija potražite na www.ssst.edu.ba ili nam pišite na email: admissions@ssst.edu.ba ili nas kontaktirajte putem broja 033/975-002.

Vaša budućnost počinje sa nama!