Steknite diplomu stomatologa po najvišim međunarodnim standardima, uz nastavni plan i program na engleskom jeziku, na Univerzitetu SSST

07. 08. 2020.

Univerzitet SSST sa ponosom nudi vodeći diplomski program stomatologije na engleskom jeziku, a predavanja i praktične vježbe se održavaju u malim grupama, omogućujući praktično zčenje sa našim visoko kvalificiranim akademskim osobljem. Naši studenti koriste samo najsavremenije labaratorije i profesionalno opremljene moderne učionice jer nastojimo educirati novu generaciju lidera stomatološke medicine. Stomatološki fakultet SSST stalni je član Asocijacije stomatoloških fakulteta Evrope koji omogućava razmjenu akademskog osobolja kao i razmjenu studenata širom Evrope. Naše punopravno članstvo nadalje osigurava da redovno trgujemo najboljim nastavnim praksama i aktivno učestvujemo na konferencijaam i seminarima koji služe za unapređenje.

Svi zainteresovani kandidati mogu nam se obratiti putem e-maila: admissions@ssst.edu.ba ili broja telefona 033 / 975-002.

Vaša budućnost počinje s nama!