Želite postati dio SSST porodice? Aplicirajte za upis u novu akademsku 2020/2021 odmah!

03. 02. 2020.

Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology ( SSST) od mjeseca aprila do septembra 2020. Godine svake druge subote, vršit će testiranje zainteresiranih kandidata za upis u novu akademsku 2020/2021. Godinu. Srednjoškolci koji su zainteresirani za upis, potrebno je da posjete našu web stranicu www.ssst.edu.ba pronađu aplikacioni formular za željeni fakultet te da izaberu jedan od datuma polaganja prijemnog ispita. Prijemni ispit na fakultetima u sklopu Univerziteta SSST se polaže iz:

- Kompjuterske nauke i Informacioni sistemi: Engleski jezik i matematika

- Političke nauke i Međunarodni odnosi: Engleski jezik

- Ekonomija i Biznis: Engleski jezik i matematika

- Medicina/Stomatologija/Farmacija: Engleski jezik, fizika, hemija i biologija

- Gaming program: Engleski jezik, matemtika te se nakon položena dva testa dostavlja se scenario

Svi kandidati koji uspješno polože prijemni ispit, obavljaju razgovor sa menadžmentom Univerziteta SSST.

Kandidati koji budu zainteresirani, mogu aplicirati za stipendiju ili finansijsku pomoć, nakon položenog prijemnog ispita I intervjua. Sve informacije o stipendijama kandidati mogu pronaći na ovom linku: https://ssst.edu.ba/page/171/financing-your-education-at-ssst

Ukoliko želite da budete dio SSST porodice, studirate po svjetskim standardima, u najsavremenijim učionicama I labaratorijama, aplicirajte odmah! Za sve dodatne informacije pišite nam na admissions@ssst.edu.ba ili nas kontaktirajte putem broja telefona 033/975-002.

Vaša budućnost počinje sa nama!