Winter Academy Hackaton 2020

27. 01. 2020.

Ovogodišnji program Zimske akademije 2020. Na fakultetu Kompjuterskih nauka i Informacionih Sistema, pored predavanja naših profesora, osvježen je I sa Hackatonom na kojem su imali prilliku da učestvuju svi zainteresirani kandidati. Srednjoškolci su bili podjeljeni u osam jednakih grupa, te su dobili zadatak koji su prezentovali posljednjeg dana Zimske akademije. Najspretniji, najsložniji I možemo reći I najsretniji bila je ekipa pod nazivom ‘’ EcoHeat ‘’ koja je zauzela prvo mjesto I osvojila stipendiju u iznosu od 30% za sve članove grupe, te druge vrijedne nagrade.

Ovim putem čestitamo ekipi koja je na inovativan I drugačiji način prezentovala svoj rad I osvojila prvo mjesto I vrijedne nagrade. Svim drugim učesnicima se također zahavljujemo I nadamo se da se vidimo u oktobru 2020. Godine!