SSST Priče

Alumni: Aida Hadžić na SSST

20. 12. 2019.

SSST održava vezu sa  Alumni zajednicom našeg Univerziteta, kako bi se oni vratili i podijelili svoja iskustva i stečena znanja sa našim studentima.

Aida Hadžić jedna je od alumni studentica koja je svoje školovanje nastavila na jednom od najprestižnijih univerziteta u svijetu, Oxford i sada ima puno toga za podijeliti sa našim studentima. Aida je održala predavanje na temu: '' Put do uspjeha: kako znati šta želite, kako doći do cilja '' i podijelila je sa studentima mišljenje o tome šta motivira ljude danas da se razvijaju i ostvaruju svoje snove, kako dobiti izvrsno obrazovanje i životno iskustvo i kako će izgledati budućnost obrazovanja i karijera. Hvala Aidi što je došla na SSST i sa našim studnetima podijelila svoje iskustvo i motivirala ih da budu još bolji!