Studirajte Medicinu, Stomatologiju i Farmaciju po svjetskim standardima!

15. 07. 2019.

Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology odnosno Sarajevo Medical School, naredne akademske godine upisuje šestu generaciju studenata Medicine, drugu generaciju studenata Stomatologije i prvu generaciju studenata Farmacije.

Budite i vi dio naše uspješne priče. Studirajte na engleskom jeziku, učite od vrhunskih profesora, radite u malim grupama studenata i iskoristiti mogućnost praktične nastave već od prve godine!

Svi zainteresirani kandidati mogu onlline aplicirati za upis putem linka: https://ssst.edu.ba/page/271/medical-school-application

Prijemni ispiti se održavaju svake druge subote u 9h na Univerzitetu SSST, Hrasnička cesta 3a.

Za više informacija kontaktirajte nas putem email adrese admissions@ssst.edu.ba ili putem broja telefona 033/975-002.

Vaša budućnost počinje sa nama!