SSST Priče

Amna Pazarac: Od Holandije do Sarajeva

05. 07. 2019.

Amna Pazarac bila je jedna od prvih studenata koja je odlučila postati dio naše prve generacije stomatologije na SSST-u. Njeno je putovanje bilo dugačko: došla je čak iz Holandije da studira u svojoj domovini. Jedan od njenih glavnih razloga bila je nastava na engleskom jeziku, visoko kvalitetno  akademsko osoblje i priznata diploma.

„Već u prvom mjesecu boravka na Univerzitetu SSST, moja očekivanja su ispunjena. Bila sam impresionirana s visoko opremljenim laboratorijima i šansom da imam praksu od samog početka.

Također spominje odlična predavanja i iskusno akademsko osoblje koje uvijek potiče studente na studiranje i rad.

'' Praktični rad je za mene su iznimno važan. Volim stomatologiju i želim steći što više praktičnog znanja. Ono što me je impresioniralo je izuzetno profesionalan odnos profesor-student. Oni nas podržavaju i daju savjete.

Amna je na ljetnom raspustu nakon duge i teške akademske godine. Želimo joj sve najbolje i nastavit ćemo joj pružati podršku tokom preostalih godina.