SSST Događaji

Prijemni ispit

18. 06. 2019.

Upis na studijske programe na Univerzitetu SSST počeo je 06. aprila 2019. godine. Svi zainteresirani kandidati mogu aplicirati za upis na :

•          Fakultet Kompjuterskih nauka i Informacionih sistema
  •          Fakultet za Ekonomiju i Biznis
  •          Fakultet Političkih nauka i Međunarodnih odnosa
  •          Medicina
  •          Stomatologija
  •          Farmacija
  •

Naredni prijemni ispit će se održati 29 juna 2019. godine sa početkom u 9h, Hrasnička cesta 3a. Kandidati treba da popune onlline aplikacioni formular koji mogu pronaći na našoj web stranici www.ssst.edu.ba te se opredjeliti za jedan od ponuđenih studijskih programa.

Prijemni ispit se polaže iz engleskog jezika i matematike, odnosno za medicinske nauke iz   engleskog jezika, hemije, fizike i biologije.

Za sva dodatna pitanja možete nas kontaktirati putem email adrese admissions@ssst.edu.ba ili putem broja telefona 033/975-002. Također, možete nas posjetiti svaki radni dan u periodu od 9 do 17h na adresi Hrasnička cesta 3a, uz obaveznu najavu jedan dan ranije.