Studenti Medicinskog fakulteta Univerziteta SSST na Internacionalnom Medicinskom Studentskom Kongresu SAMED

11. 02. 2019.

Studentice treće godine Medicinskog fakulteta Univerziteta SSST, Dina Neiroukh i Clara Pinherio, predstavljale su Univerzitet SSST na Internacionalnom kongresu studenata medicine SAMED (www.samed.ba) sa prezentacijom ''Viral infections may affect the autoimmune process causing type 1 diabetes'', koju su pripremale pod mentorstvom dr. Mirze Ibrišimovića.

„Kongresi su odlična prilika za poboljšanje prezentacijskih vještina, upoznavanje ljudi iz branše, te testiranja vlastitih sposobnosti, a to je upravo ono što smo uspjele uraditi na 4. SAMED kongresu, održanom 8. februara. Ponosne smo činjenicom da je prezentacija odlično prošla, od samih pitanja i diskusije sa publikom, što smo shvatile kao pozitivnu povratnu reakciju koja pokazuje da je naš rad dobro shvaćen i prezentiran, ali i interesantan. Željeli bismo se zahvaliti i našem profesoru Ibrišimoviću koji nas je podržao u momentu kada je bilo potrebno“, rekle su Dina i Clara.

Čestitamo našim studenticama i želimo im još mnogo uspješnih prezentacija!