Nagrade najboljim studentima 2018

10. 12. 2018.

Kao i prethodnih godina, Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology ( SSST) dodjeljuje priznanja studentima čiji je GPA u akademskoj godini 2017/18 bio 8,5 i više. Ponosni smo na studente fakulteta Političkih nauka i međunarodnih odnosa, Ekonomije i Biznisa, Kompjuterskih nauka i Informacionih sistema, kao i na studente Medicine koji su pokazali izvrsne rezultate i postignuća u prošloj akademskoj godini.
Studentski klubovi  Enter, Medica, Entreprenuorship, Sportski klub, Computer Graphics klub i SSST bend su također dobili priznanja za organizaciju i izvrsne rezultate u vanakademskim aktivnostima.

Čestitamo svim studentima i želimo im još više uspjeha u nadolazećim akademskim godinama.