SSST Događaji

IEEE BiH Students & Young Professionals Congress 2018

10. 10. 2018.

Sa zadovoljstvom vas obavještamo o još jednom odličnom događaju koji će se održati na Univerzitetu Sarajevo School of Science and Technology ( SSST) – treći godišnji IEEE Studentski i Young Professionals kongres BiH, u sklopu prve sedmice BH inžinjerstva u organizaciji IEEE sekcije u Bosni i Hercegovini i Univerziteta Sarajevo School of Science and Technology ( SSST).

Kongres će se održati od 30. novembra do 02. decembra 2018. godine, a tema je '' Made in BiH''. Domaće kompanije i stručnjaci koji su prepoznatljivi i na međunarodnoj sceni udružit će se te podijeliti svoje priče, borbe i inspiracije. Studenti i mladi stručnjaci iz cijele Bosne i Hercegovine, imat će priliku učiti od onih koji su koračali putem uspjeha u svojoj domovini. Kao i ranije, treći IEEE SYPC BiH predstavljat će platformu za kontinuiranu suradnju, omogućujući studentima i mladim profesionalcima da kreativno razmišljaju, razvijaju nove ideje i surađuju sa međunarodnom zajednicom IEEE, kako bi ostvarili svoje snove ali će poslužiti i kao platforma za povezivanje naših uspješnih kompanija i pojedinaca. Ovo predstavlja mali pomak prema jačanju veza između postojećih uspješnih kompanija, akademske zajednice i studenata u našoj zemlji.

IEEE I Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology ( SSST) Vas pozivaju na 3 nezaboravna dana stručnog, tehničkog i poslovnog razvoja. Pozivamo vas na nevjerovatan događaj koji je više od klasičnog kongresa i djeluje kao sredstvo za osnaživanje i poticanje noce generacije inžinjeringa i tehnoloških lidera koji će igrati ključnu ulogu u pomaganju razvoja Bosne i Hercegovine

Dakle, kako bismo svijet učinili boljim mjestom, počnimo s našom zemljom.

Čekamo te!

Za više informacija i registraciju posjetite web stranicu http://sypc2018.ieee.ba

Objezbjedite posebni popust za Early Bird prijavom do 20. oktobra!